Wszystkie kategorie
83580-kanałowy emulator testowy BMS serii N8 obsługujący cyfrowy pomiar napięcia

Strona główna>Produkty>Symulatory baterii

Seria N83580, 8-kanałowy, dwukierunkowy, programowalny emulator ogniwa akumulatorowego z dwoma kwadrantami
Panel przedni N83580
Konfiguracja N83580
Panel tylny N83580
83580-kanałowy emulator testowy BMS serii N8 obsługujący cyfrowy pomiar napięcia
83580-kanałowy emulator testowy BMS serii N8 obsługujący cyfrowy pomiar napięcia
83580-kanałowy emulator testowy BMS serii N8 obsługujący cyfrowy pomiar napięcia
83580-kanałowy emulator testowy BMS serii N8 obsługujący cyfrowy pomiar napięcia

83580-kanałowy emulator testowy BMS serii N8 obsługujący cyfrowy pomiar napięcia


N83580 to programowalny symulator baterii o niskiej mocy, wysokiej dokładności i wielokanałowości. Przyjmując konstrukcję dwukwadrantową, prąd można ładować i rozładowywać, co może zaspokoić potrzeby testu BMS. Samodzielny N83580 obsługuje do 8 kanałów, co może zapewnić test czterostanowiskowy i spełnić wymagania testu ATE w elektronice użytkowej. Napięcie i prąd każdego kanału można ustawić w oprogramowaniu aplikacyjnym. Obsługuje tryb zasilania, tryb ładowania, symulację akumulatora, symulację rezystancji wewnętrznej, symulację SOC, symulację usterek i inne funkcje testowe. Oprogramowanie N83580 jest łatwe w użyciu, co może spełnić wymagania symulatorów akumulatorów w trybie wielokanałowym, wieloparametrowym i złożonym środowiska testowe. Oprogramowanie N83580 obsługuje wielokanałową operację wsadową. Można wyświetlić dane i krzywą dla każdego kanału. Jednocześnie obsługiwana jest analiza danych i funkcja raportowania.


Dzielić się z:
Główne cechy

●Voltage range: 0~5V/0~6V/0~15V

●Current range: -1~1A/-2~2A/-3~3A/-5~5A

●Dokładność napięcia do 0.01% + 1mV

● Pomiar prądu na poziomie nA

●Hałas tętnienia napięcia niski do 2mVrms

●Pojedyncze urządzenie do 8 kanałów

●8 precyzyjnych pomiarów DVM, dokładność do 0.1mV

●3 grupy modelu baterii SOC

●Obsługa zrównoważonych testów aktywnych/pasywnych

●Podwójny port LAN i interfejs RS232 CAN

● Obsługuje symulację baterii, symulację rezystancji wewnętrznej, symulację SOC, symulację usterek itp.

Obszary zastosowań

●Test BMS/CMS dla nowych pojazdów energetycznych, UAV i magazynów energii

●Test urządzenia do konserwacji baterii

● Prace badawczo-rozwojowe i produkcja przenośnej elektroniki użytkowej, takiej jak telefony komórkowe, słuchawki Bluetooth itp.

● Test produkcji narzędzi elektrycznych, takich jak śrubokręt elektryczny

Funkcje i zalety

Test równoważenia aktywnego/pasywnego

Dzięki konstrukcji dwukierunkowej można odpowiednio sterować kierunkami wejścia i wyjścia prądu każdego kanału. Użytkownicy mogą dostosować model ładowania i rozładowywania akumulatora, który w pełni spełnia wymagania testu równoważenia aktywnego/pasywnego BMS.

aktywny schemat bilansowania

Bardzo wysoka dokładność, wspierająca statyczny test zużycia energii

N83580 to symulator baterii o wysokiej dokładności, a dokładność prądu wynosi do 100nA. Jak pokazano na poniższym rysunku, w porównaniu zmierzoną wartością prądu multimetru cyfrowego z wartością prądu odczytu N83580, wartość odchylenia mieści się w granicach 100 nA. Dostarczając zasilanie do testowanego produktu, można wizualnie sprawdzić statyczny pobór mocy w stanie gotowości i odrzucić niekwalifikowane produkty.

bardzo wysoka dokładność, wspierająca statyczny test zużycia energii

Pomiar DVM o wysokiej precyzji

Oprócz funkcji symulatora baterii, seria N83580 zapewnia również podstawową funkcję pomiaru obwodów. Wbudowany 8-kierunkowy woltomierz cyfrowy DVM o wysokiej precyzji mierzy bezpośrednio napięcie punktu TP w obwodzie. Pomiar napięcia DVM serii N83580 jest wyposażony w podwójny zakres ±5 V/±30 V, 5-bitową rozdzielczość połówkową, dokładność pomiaru do 0.1 mV .

Bardzo wysoka integracja, wbudowana symulacja usterek

N83580 integruje 8 kanałów w 19-calowym rozmiarze 2U. Każdy kanał ma wbudowane zwarcie biegunowości dodatniej i ujemnej, obwód otwarty i odwrotną polaryzację. Użytkownicy mogą sterować bezpośrednio na panelu przednim lub na komputerze. Zastosowanie N83580 może wyeliminować użycie zewnętrznego komponentu do symulacji awarii baterii, co może zaoszczędzić koszty i miejsce dla użytkowników.

bardzo wysoka integracja, wbudowana symulacja usterek

Nadaje się do różnych specyfikacji testu chipów BMS

Symulator baterii serii N83580 obsługuje różne funkcje i funkcje symulacji baterii, w tym tryb zasilania, tryb ładowania, symulację baterii, test SOC, funkcję edycji SEQ i symulację błędów. Seria N83580 zbudowana w 3 grupach modelu baterii SOC, obsługuje prawdziwą symulację rozładowania baterii. Seria N83580 może osiągnąć różnorodne zastosowania, usprawnić sprzęt testowy, zoptymalizować proces testowania w ramach jednego urządzenia. Obwód wewnętrzny N83580 można dostosować do różnych specyfikacji testu chipów BMS. Może testować statyczne zużycie energii w trybie gotowości, tworzyć dowolne specyfikacje modelu baterii, z potężną funkcją ochrony i bez żadnych zagrożeń i ryzyka dla bezpieczeństwa baterii.

różne specyfikacje testu chipa BMS

Baza danych
Zapytanie ofertowe

Gorące kategorie