Wszystkie kategorie
Profil NGI

Strona główna>O NGI>Profil NGI

Doświadczenie NGI

Startupowy zespół z wytrwałością

Działalność badawczo-rozwojową w zakresie elektronicznego testowania i kontroli rozpoczęliśmy w 2006 roku.

Historia rozwoju od 2007 do 2014 roku

W tym okresie wypuściliśmy kilka generacji zasilaczy prądu stałego, obciążeń prądu stałego, przyrządów do testowania superkondensatorów, przyrządów modułowych NXI itp.

Historyczny moment w 2015 roku

Mały zespół stał się dużą rodziną, oficjalnie powstała marka NGI.

Nowy krok w 2022 roku

Firma NGI przeniosła się do nowej siedziby, inteligentnej bazy produkcyjnej, inwestując 500 milionów RMB na powierzchnię 16000 XNUMX metrów kwadratowych.

O nas

Jako profesjonalny dostawca rozwiązań elektronicznych dla inteligentnej produkcji, NGI zawsze kieruje się celami przedsiębiorstwa zorientowanymi na klienta i Striver, a także angażuje się w badania i eksplorację rozwiązań pomiarowych i kontrolnych w nowej energii, elektronice użytkowej, półprzewodnikach, elektronice samochodowej, nauce badania, edukacja i inne powiązane branże. Przez lata firma NGI nadal intensywnie inwestowała w badania i rozwój oraz wprowadziła na rynek szereg konkurencyjnych rozwiązań aplikacyjnych. NGI oferuje szeroką gamę serii produktów, takich jak miernik źródła testowego półprzewodników, zasilacz prądu stałego, obciążenie elektroniczne prądu stałego, symulator baterii, przyrząd modułowy NXI, tester superkondensatorów itp.


Rozwiązanie NGI

Ponad 100 patentów krajowych 900+ samodzielnych produktów 100+ standardowych rozwiązań systemowych 

Gorące kategorie